Відбувся фестиваль-конкурс для талановитих багатодітних родин
Близько ста учасників заключного етапу обласного фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини» зібралися в Обласному молодіжному центрі, аби продемонструвати свої здібності.
Журі оцінювало співи, танці, виконання музики, картини, вишивку та інші прояви власної індивідуальності конкурсантів. Завітала на захід і заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.
— Кожна дитина — це зірочка, якій ми, дорослі, допомагаємо засяяти. А цей конкурс — маленька сходинка на шляху до великих звершень. Пам’ятайте, що, приїхавши сюди, ви вже переможці. Вірте у власні сили і не втрачайте жодної можливості збагатити свій внутрішній світ, — звернулася до учасників Наталія Романова.
Фестиваль-конкурс проводиться у кількох номінаціях: вокальне мистецтво, українська патріотична пісня, хореографія, музичне виконання, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, художнє та авторське виконання, оригінальний жанр. Його мета — відродження та популяризація національних цінностей української багатодітної родини, відтворення та збереження народних родинних традицій, реалізація творчих здібностей дітей.
Окрім подарунків, на переможців чекають путівки до дитячих оздоровчих закладів.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.