Відбулось відкриття виставки творчих робіт “Таланти твої, земля Чернігівська”
У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулося відкриття виставки творчих робіт “Таланти твої, земля Чернігівська”, що присвячена 21-й річниці Незалежності України.
Загалом експонується майже 200 робіт майстринь, що виконані у різних жанрах: малярство, вишивка, ляльки-мотанки, витинанки, гаптування, вироби з дерева та ін.
У відкритті експозиції взяли участь – директор музею Ігор Коцюбинський, зав. відділом музею Олена Сазонова, відома майстриня Олександра Дідович, поетеса та мисткиня Тетяна Тимошенко, педагог ЗОШ № 29 С.Корольова.
Загалом виставка триватиме до 10 вересня.
Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М.М.Коцюбинського
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.