“А хто кращий - скажіть ви!”
Сюрприз - концерт-змагання “А хто кращий — скажіть ви!” - підготували артисти Капели бандуристів ім. О.Вересая своїм глядачам. Ансамблі, дуети, тріо, соло, оркестрова група у цій програмі “змагалися” між собою за прихильність публіки 24 травня на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
“Капела бандуристів імені Остапа Вересая сьогодні своїми піснями закликає весну залишатися якомога довше, бодай у наших серцях і душах, адже весна — це, перш за все, молодість і надія на щастя”, - кажуть музиканти. Тому й прозвучали у концерті твори, які, за словами артистів, дають наснагу до життя, в тому числі Фантазія композитора Ігоря Марченка на українську народну пісню “Ніч яка місячна”, “Українська полька” Григорія Верети, своєрідна візитівка Чернігівського краю — пісня Ігоря Шамо на вірші Дмитра Луценка “Зачарована Десна”...
Значна частина програми “А хто кращий — скажіть ви!” - народні пісні: “Ой, там, за лісочком”, “Та туман яром котиться”, “Казав мені батько”, “Ой, дівчино, шумить гай”, “Раз я їхав за снопами”. І, звичайно, у “весняному” концерті Капели бандуристів не могли не прозвучати твори, темою яких є кохання - “А ми цілуємось з тобою” Раїси Борщ на слова Дмитра Іванова, “Як надійшла любов” Олександра Білаша, “Весни юності” Раїси Борщ та Анатолія Покришеня та інші.
У творчому змаганні “А хто кращий — скажіть ви!” взяли участь дуети Василя Біжовця і Сергія Сидоренка, Дмитра Аксьона і Максима Єфанова, Анатолія Губка і Лідії Тарасенко, Василя Біжовця і Наталії Лагунець, Лілії Козлової і Сергія Сидоренка, Вікторії Шульги і Дмитра Аксьона, Володимир Уса і Бориса Калініченка, солісти Валерій Онишків, Алла Калашник, Лідія Тарасенко, тріо у складі Лідії Тарасенко, Лілії Козлової і Вікторії Шульги, оркестрова група колективу. А завершив концерт незамінний сімейний і творчий дует у складі художнього керівника і головного диригента капели, заслуженої артистки України Раїси Борщ і головного хормейстера колективу, заслуженого працівника культури України Миколи Борща.
Кожен глядач цього вечора сказав своє слово - обрав свого переможця у творчому змаганні артистів Капели бандуристів ім. О.Вересая. Глядацьке журі очолили заслужений артист України Іван Круш та поет і драматург Анатолій Покришень. Переможці були визначені. От тільки переможених не було, адже програма “А хто кращий — скажіть ви!” об’єднала всіх, хто любить чарівну українську пісню, повдомив прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.