Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 11:14:11

Відкрито фотовиставку італійських дітей. ФОТОрепортаж

03.05.2019   13:56Агенцiя

Кожного року "Всеукраїнський центр позашкільної освіти" проводить заочний фото – конкурс "Моя Україна". Цього року зафіксовано рекордну кількість учасників – 290, які прислали 350 фото світлин.

Світлини вражали своєю майстерністю, тому було вирішено розширити кордони, і відправити фото – виставку в Італію, це стало можливим за сприяння Голови громадської організації "Дитячий фонд Чернігівщини" - Хуторненко Валентини Іванівни.

Виставка була представлена у багатьох містах Італії, були вибрані кращі роботи, автори яких сьогодні отримають премії від наших вельмишановних гостей.

У відповідь італійська сторона надала нам свої роботи для виставки в нашому місті, в Чернігівському міському палаці культури.

Це - перша така спроба спілкування дітей через фото з метою пізнання навколишнього світу.

Було проведено оцінка фоторобіт та визначення кращих світлин.

У заході прийняли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Італія в Україні – Давіде Ла Чечіліа, Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник, голова громадської організації "Дитячий фонд Чернігівщини" - Валентина Хуторненко. Президент італійської асоціації "Кассаго кличе Чорнобиль" - Армандо Кріппа.

Під час відкриття сьогоднішньої виставки «Італія очима дітей» було проведено голосування і переможцями конкурсу стали:
I місце – Roberta Sorrentino
II місце – Chiara Marrocco
III місце – Angela Perego
IV місце – Lorenzo Meroni, Giula Ventura
V місце – Simone Invernizzi, Martina Bevilacgua
VI місце – Leonardo Pozzi, Gloria Fumagalli, Esposito Chiara.

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

Поліція Чернігівщини отримала новітні криміналістичні лабораторії 09:50

Учора поліцейські отримали три сучасні мобільні криміналістичні лабораторії, оснащені високотехнологічним обладнанням для роботи безпосередньо на місцях подій.

Поліція Чернігівщини упродовж вихідних розшукала трьох зниклих підлітків 09:19

Вихідними до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох хлопців, двоє з них — рідні брати. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини