Благородство звуку Людмили Марцевич
“Особливий філософський підхід до виконуваного репертуару”, “романтична піднесеність”, “благородство звуку”, “вміння побудувати велику форму і затримати увагу на підтексті музичного твору”, “гармонійне поєднання технічної досконалості, бездоганного смаку, вишуканості і творчого натхнення”.
Так музикознавці описують виконавську концепцію народної артистки України, солістки Національної філармонії, професора Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського Людмили Марцевич.
21 квітня піаністка з великим успіхом виступила перед чернігівськими глядачами на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм у рамках проекту “Фортепіанний абонемент” (автор і ведучий — заслужений діяч мистецтв України Олег Васюта).
Людмила Марцевич на великій сцені вже понад півстоліття. Ще школяркою у 1963 році вона стала переможцем Українського конкурсу піаністів ім. Миколи Лисенка. Її концертна діяльність — це сольні проекти і виступи з симфонічними оркестрами та камерними ансамблями. Гастролі — США, Німеччина, Франція, Норвегія, Іспанія, Словаччина, Польща, Корея...
Репертуар Людмили Марцевич — найскладніші твори і класиків, і сучасних авторів.
У проекті “Фортепіанний абонемент” піаністка презентувала Фантазію ре мінор Вольфганга Амадея Моцарта — одне з найзагадковіших творінь генія класичної школи, прелюдії Левка Ревуцького, що яскраво презентують українську композиторську школу, та дві чи не найвідоміші сонати Людвіга ван Бетховена — Сонату №8 до мінор (“Патетичну”) і Сонату №23 фа мінор, відому як “Апасіоната”.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.