Музичні привітання всім жінкам Чернігова пролунали зі сцени Міського палацу культури
На концерті з нагоди Міжнародного жіночого дня, який відбувся в Міському палаці культури Чернігова, глядацька зала була заповнена.

Щирими оплесками глядачі зустрічали чернігівських артистів – як відомих професійних виконавців, так і аматорів. Своє мистецтво глядачам і в їх особі всім жінкам Чернігова учні Чернігівської музичної школи №1 імені Стефана Вільконського (група «Домісолька», лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Дмитро Троян і Павло Ребенок), викладачі музичних шкіл Чернігова (ансамбль «ФНІМА», інструментальний ансамбль викладачів музичної школи №1, естрадний ансамбль викладачів цієї ж школи, автор і виконавець Руслана Лісова в супроводі інструментального ансамблю викладачів музичної школи №2 імені Євгена Богословського). А також – студент Чернігівського музичного коледжу імені Левка Ревуцького Микола Морозов, вихованці зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф» Міського палацу культури: Марія Скорина та Денис Телелейко, Таміла Приходько та Софія Лобуренко, народний художній колектив «Театр танцю «Слов’яни», Олена Михайлова та шоу-балет «Ярмарок», солісти Міського палацу культури Євген Мацак та Сергій Макашов.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.