Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 17:58:16

“Відкритий погляд” по-новому спонукав подивитись на класичний твіртекст історії

02.11.2011   19:54

Це шановне панство, вони ж актори київського театру “Відкритий погляд”, зібралися одружитися, а чернігівська публіка прийшла подивитися на це комедійне дійство.

Вистава “Одруження”, яку столичні гості показали в рамках фестивалю “Слов’янські театральні зустрічі” — це сучасний погляд на класику. Гоголівських персонажів можна зустріти і в 21 столітті. А київські актори про це зайвий раз дотепно нагадали.

“Відкритий погляд” — це театр ще зовсім юний. Заснований він був у 2008 році групою молодих акторів та їх ідейним натхненником Ксенією Ромашенко, вона ж і художній керівник театру.

За короткий час театр зайняв свою нішу і завоював прихільність публіки. Тісний контакт з публікою актори підтримували протягом усієї вистави, то пригощали глядачів чаєм, то обливали водою і навіть вчили мистецтву зваблення.

Театр “Відкритий погляд” завітав до Чернігова вдруге. Після такого успіху обіцяють приїхати ще й втретє.


http://newch.tv/profile_main1.php?itemid=1723

Останні новини Чернігівщини

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу "Неймовірні села України 2022" 16:04

Село Тупичів Чернігівської області знаходиться на кордоні з країною-агресором росією. Відстань до пункту перетину — 53,5 км. В перший день війни о 12:20 село було вже окуповане ворогом.

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської 15:59

Дитячий будинок сімейного типу Тригубенків, в якому виховуються 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, за потребою отримала під першої леді пральну машину, два планшети й телефон.

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи 15:48

На кордоні з рф у межах Чернігівської та Сумської областей росія продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил, а саме в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії 15:43

П'ять громад Чернігівщини (Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Городнянська) визначені місцями проведення бойових дій. В області ані дня без обстрілів: мінометних і артилерійських по прикордонних населених пунктах або ж подалі, як-от до Десни чи Прилук, ракетами.

На Чернігівщині прикордонники знайшли диск із документами військової частини рф, яка брала участь у війні проти України 15:20

На носії знаходиться більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з-під москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння та військової техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини