Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 06:29:14

“Відкритий погляд” по-новому спонукав подивитись на класичний твіртекст історії

02.11.2011   19:54

Це шановне панство, вони ж актори київського театру “Відкритий погляд”, зібралися одружитися, а чернігівська публіка прийшла подивитися на це комедійне дійство.

Вистава “Одруження”, яку столичні гості показали в рамках фестивалю “Слов’янські театральні зустрічі” — це сучасний погляд на класику. Гоголівських персонажів можна зустріти і в 21 столітті. А київські актори про це зайвий раз дотепно нагадали.

“Відкритий погляд” — це театр ще зовсім юний. Заснований він був у 2008 році групою молодих акторів та їх ідейним натхненником Ксенією Ромашенко, вона ж і художній керівник театру.

За короткий час театр зайняв свою нішу і завоював прихільність публіки. Тісний контакт з публікою актори підтримували протягом усієї вистави, то пригощали глядачів чаєм, то обливали водою і навіть вчили мистецтву зваблення.

Театр “Відкритий погляд” завітав до Чернігова вдруге. Після такого успіху обіцяють приїхати ще й втретє.


http://newch.tv/profile_main1.php?itemid=1723

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.