Маленький ювілей "Алеї майстрів" Чернігова. ФОТОрепортаж
Творче об'єднання чернігівських майстрів святкує свій перший 5-й ювілей. Погодьтеся, краса поруч з нами. А так як наше місто хоче бути туристични м та більш привабливим то це - знахідка для туриста. Він завжди готовий викласти кошти на згадку про наш Чернігів. Але тут є маленька заковика.
Десь років три тому назад було 100 майстріч, а зараз 30! Вражаюча цифра. А як же тоді туристичний потенціал? Про що буде згадувати турист? На відкритті з міського управління культури жодного представника.
Так що, місту непотрібні майстри які нічого не потребують від влади. Вони тільки просять у влади постійне місце перебування. Крамничку де б кожен турист міг би придбати сувенір про наше красиве місто. Все таки управлінню куоьтури треба мабуть повернутися обличчям до майстрів.
А на виставку цього разу майстри представили більш ніж 300 виробів різного гатунку. Радують око вироби наших майтрів. Їх можна бачити на різноманітних виставках, вони не ховаються, вони готові працювати то ж дайте їм ковток води.













Віктор Кошмал
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.