Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 15:07:56

У списку переможців диктанту національної єдності як мінімум восьмеро - жителі Чернігівщини

19.12.2018   08:11Агенцiя

На сайті Українського радіо оприлюднено результати ХVIII радіодиктанту національної єдності.

До числа переможців потрапили й представники Чернігівщини: Анжела Житник з Добрянки Ріпкинського району, Валентина Коновченко з Варви, Валентина Кузьменко з села Чайкине Новгород–Сіверського району, Людмила Лагодна з Холмів Корюківського району, Ірина Резніченко з Козельця, Олена Широкан з Чернігова та Дмитро і Сергій Чистюки з Остра.

Можливо, таких людей більше, адже не всі учасники вказували місце свого проживання в електронних листах.

Усього ж цьогоріч диктант написали 32779 людей, з них без помилок – 311. Лише однієї помилки припустилися 1004 людини.

У 2017-му свої радіодиктанти надіслали 28 999 учасників. Жодної помилки не зробили 123 учасники.

Радіодиктант писали не лише в Україні. Тексти надійшли з Великої Британії, ПАР, ОАЕ, Туреччини, Німеччини, Молдови, Іспанії, Італії, Чорногорії, Франції, Лівану, Білорусі, Естонії, Австралії, Польщі, США та Китаю. Також надійшли листи – паперові та електронні – з анексованого Росією Криму та з окупованого Донецька.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини