Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 12:21:31

У КМЦ "Інтермеццо" було організована зустріч з Романом Бжеським для дітей Чернігівщини

18.12.2018   10:58Агенцiя

Активісти Вільні Люди. Чернігів провели зустріч з дітьми Чернігівського притулку, під час якої було презентовано книгу «Чернігівці – учасники Української Революції».


Також діти, почули історію про одного з них. Вони почули історію життя та боротьби патріота України - Героя Романа Бжеського.

«Чернігівець Роман Бжеський – український націоналіст, поляк за походженням. Він - громадський діяч, літературознавець, історик, журналіст і публіцист, приклад для сучасної молоді. На жаль, він досі маловідомий, хоч свого часу творив історію України – брав участь у створенні українського війська, воював добровольцем у лавах Січових стрільців, досліджував національну і соціальну сутність імперської політики Москви. Він мав славу безкомпромісного полеміста, а його
публікації сьогодні особливо актуальні», - зазначив Олександр Ясенчук, координатор Вільні Люди у Чернігові.

Діти переглянули експозицію, де представлені особисті речі Романа Бжеського, а також отримали та солодощі від доброчинця Самвела Мовсесяна, керівника Вірменської громади Чернігова. Ясенчук також вручив подарунки – книги «Чернігівці – учасники української Революції» та мемуари борців за незалежність України.

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

Громади Чернігівщини отримали 17 новеньких шкільних автобусів 10:17

Учора в Чернігові, Ніжині і Прилуках шкільний автотранспорт передали громадам області. Автобуси поїхали в Березнянську, Городнянську, Киїнську, Козелецьку, Куликівську, Вертіївську, Комарівську, Лосинівську, Мринську, Ладанську, Срібнянську, Сухополов'янську, Корюківську, Сновську, Понорницьку і Новгород-Сіверську громади.

Поліція Чернігівщини викрила організоване злочинне угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від військової служби 09:56

Медики систематично заробляли на військовозобов’язаних, одержуючи неправомірну вигоду за формування фіктивного пакету медичних документів на підставі яких в подальшому їх визнавали не придатними до військової служби за станом здоров'я з подальшим виключенням з військового обліку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини