Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 12:48:29

Зображення Успенського собору з’явилось на грошах

28.07.2012   09:04

Національний Банк України та заповідник „Чернігів стародавній” презентували ювілейну монету. На ній зображений Успенський собор Єлецького монастиря у Чернігові. Храм збудований 800 років тому.

Неодноразово руйнувався загарбниками, але завжди відбудовувався силами православної громади.

 Нацбанк випускає ювілейні монети пам’ятників архітектури України з 2002 року. За цей час вийшло у світ всього з десяток монет із зображенням храмів.

 Монета чернігівського храму буде пам’яткою про наш край для туристів та колекціонерів. Ювілейних монет із зображенням Успенського собору вистачить на всіх охочих. Срібні монети вийшли накладом 7 тисяч, а із звичайного матеріалу — 35 тисяч.

 Поповнити власну колекцію срібною монетою можна за 600 гривень. А з незільбергу — всього за 20 гривень.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=2137

Останні новини Чернігівщини

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43

У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.

На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21

За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини