Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 00:33:43

"Україна пам’ятає, світ визнає": у Чернігові вшановують пам’ять жертв голодомору

23.11.2018   09:45Агенцiя

Напередодні роковин трагедії, 22 листопада, в читальному залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка відбувся круглий стіл на тему «Голодомор 1932–1933 роки: незламні».

На початку заходу присутні переглянули відеофільм «Голодомор 1932-1933 років».

Окрім того, під час засідання презентували книжково-ілюстративну виставку «Україна пам'ятає – світ визнає» до 85-ї річниці вшанування пам'яті жертв Голодомору. На виставці представлені архівні документи, ілюстровані матеріали, спогади очевидців тієї страшної трагедії та тематична художня література українських письменників.

Пам'ять жертв Голодомору вшановують щороку в четверту суботу листопада. У 2018 році цей день припадає на 24 листопада. Традиційно о 16:00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні проходить акція «Запали свічку». Всі охочі несуть запалені свічки до пам'ятників жертвам голодомору, а також розміщують на підвіконнях своїх осель.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини