Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 15:16:15

Поетичний бібліопростір "А+" відсвяткував свій перший ювілей

20.11.2018   17:16Агенцiя

Поетичний бібліопростір "А+" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка гостював у "Львівській майстерні шоколаду", де і відзначив свій невеличкий однорічний ювілей.

Розпочалася зустріч чудовими звуками саксофону у виконанні артиста Міського палацу культури Олексія Дербечова. Ведуча Наталія Утиро, головний бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук, нагадала присутнім, що протягом року в рамках бібліопростору відбувалися чудові поетичні зустрічі різної тематики: "Поезія осені", "Знаки зодіаку", "До Дня святого Миколая", "Ах, весна, який романтичний час! Всі усміхнені і щасливі! Любов панує навколо!", "Все, що я люблю…", "Час добрих надій".
Крім того, поетичний бібліопростір брав участь у багатьох заходах, які проводились як у бібліотеці, так і за її межами.
 
Оскільки листопад дещо наганяє сум, то для осінньої зустрічі підготували тему, яка додала учасникам позитивних емоцій та змусила жартувати – "Осінній антидепресант!".
 
Власні жартівні вірші читали: Валентина Громова, Ліна Ланська, Віра Козлова, Ірина Кулаковська, Анжела Чехова, Тетяна Тимошенко, Олексій Маслов, Ірина Бірюкова, Юрій Слєсаренко, Сергій Таранець, Анна Дмитрук, Світлана Камишна.
 
Привітати з невеличким ювілеєм поетичний бібліопростір "А+" прийшли учні музичної школи № 1 ім. С. Вільконського. Під керівництвом викладача Лариси Забари вони виконали на синтезаторі популярні мелодії: "Если б не былотебя", "Деспасита", "Историяоднойлюбви". Талановитий композитор Лариса Забара теж виконала композицію Мішель Легран "Буду ждатьтебя" з кінофільму "Шербургские зонтики".
 
Поєднання поезії і музики створювало неймовірно романтичний настрій. Наприкінці заходу Наталія Утиро всім подякувала за приємні враження та оголосила "домашнє завдання" для наступної зустрічі – "Зимова казка для дорослих!".

Останні новини Чернігівщини

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

 Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників

Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17

Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.