Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 23:52:40

Наталія Золотарьова на чернігівській сцені

12.11.2018   12:22Агенцiя

«Неповторний артистизм музиканта, віртуозність і глибина розуміння авторських ідей». Так кажуть музикознавці про Наталію Золотарьову. Вона – явище дійсно унікальне на сучасній фортепіанній сцені.

Наталія Золотарьова

Наталія Золотарьова

«Наталія Золотарьова шукає нові вияви піаністичної культури», - каже автор проекту «Фортепіанний абонемент» обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії, мистецтвознавець Олег Васюта.

У 15 років піаністка дебютувала концертом з оркестром Харківської обласної філармонії. Згодом підкорила міжнародні музичні конкурси, які проходили в Німеччині, Італії, Франції… Їй аплодували шанувальники під час фестивалів та концертів в Ізраїлі, Іспанії, Польщі, Італії, Росії, а особливо – на Батьківщині.

Наталія Золотарьова (нині доцент Дніпровської академії музики ім. М.Глінки) підкорила і чернігівську публіку, взявши участь у «Фортепіанному абонементі» обласного філармонійного центру. У її виконанні прозвучали твори, які входять до концертного репертуару піаністки.

У першому відділенні Наталія Золотарьова подарувала слухачам «Іспанську рапсодію», «Траурну гондолу» та «Нав’язливий Чардаш» Ференца Ліста, "Андалузьку серенаду", "Танець вогню" з балету "Любов-чарівниця" Мануеля де Фальї, Концертштюк "DJ" Богдана Котюка. Друге відділення цілком було присвячене епічній Фантазії, Ор. 80, для фортепіано, хору та оркестру Людвіга ван Бетховена у супроводі зведеного хору студентів диригентсько-хорового і вокального відділів Чернігівського музичного коледжу ім. Л.Ревуцького під керівництвом народної артистки України Марини Гончаренко, студентського симфонічного оркестру коледжу (художній керівник і диригент - заслужений артист України Олександр Шевчук).


Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14

Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.

Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42

Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.

Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09

Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини