Артисти - дітям
В рамках соціального партнерства галузі освіти ти культурної сфери, 8 листопада відбувся черговий спільний концерт артистів Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм і акторів Чернігівського театру ляльок ім. О. Довженка.
Цього дня вони відвідали Хмільницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад", що функціонує в селі Хмільниця Чернігівського району.
Зокрема, для дошкільнят та учнів 1-4 класів концертні виконавці філармонійного центру продемонстрували музично-театралізоване дійство «Українська душа» (режисер-постановник і автор текстів пісень Оксана Кравчук). Під час вистави вони у доступній ігровій формі розповіли діткам про державну символіку, про традиції і звичаї українського народу, поспілкувалися з малятами чому добро обов’язково має перемогти зло.
Перед дітлахами виступили солісти філармонійного центру Ольга Печко, Макс Пузан, Дмитро Обєдніков та Анна і Дар`яМихневичи.
За інформацією директора Хмільницького навчально-виховного комплексу Ганни Заворотної, наразі в освітньому закладі навчається 161 учень. Із них 79 – це діти 1-4 класів та дошкільнята. В рамках реформування освітнього процесу за стандартами Нової української школи, вчительський колектив намагається знаходити і застосовувати нові методи освітнього процесу, які були б одночасно і корисними і цікавими для дітей. То ж співпраця школи з артистами, на переконання освітян, і є в цьому плані надзвичайно перспективною.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.