"Made In Chernihiv" від Марини Гончаренко
Сольний концерт народної артистки України Марини Гончаренко в рамках проекту «Вокально-хоровий абонемент» з великим успіхом 8 листопада 2018 року пройшов на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
Марина Гончаренко
Марина Гончаренко – викладач Чернігівського музичного коледжу ім. Л.Ревуцького, головний хормейстер Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ. І одна з найяскравіших творчих особистостей на сучасній українській сцені. «Музична культура Чернігівщини новітньої доби знаходиться під її значним впливом», - вважає автор проекту, Заслужений діяч мистецтв України, мистецтвознавець Олег Васюта.
Вже анонсуючи виступ, співачка налаштувала своїх прихильників на ліричний лад. На думку Марини Гончаренко, цей концерт в рамках проекту філармонійного центру «Вокально-хоровий абонемент» варто було б назвати «Чернігівський романс». Для глядачів Народна артистка України – велика патріотка рідного міста - підготувала програму з пісень і романсів саме чернігівських авторів: так би мовити, стовідсотковий «made in Chernihiv», жартує співачка.
Власне, вперше в рамках «Вокально-хорового абонементу» у глядачів була можливість доторкнутися до творчості чернігівських композиторів і поетів. Володимир Горленко, Маргарита Демиденко, Юлія Грицун, Діана Скоропад, Олександр Воробйов, Станіслав Першин, Руслана Лісова, Олег Бойко… Їх музика чарівна, каже Марина Гончаренко. І в цьому переконалися вибагливі чернігівські слухачі.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.
23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40
День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression