Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 грудня, 05:22:21

Відбулася краєзнавча гра-вікторина "Чернігів мій, прийшов ти із століть..."

01.10.2018   08:27Агенцiя

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек дизайн інтер'єру відділу краєзнавства Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка змінився.

На столах читального залу постали чудові пейзажні фото відомого чернігівського митця Василя Катімана, книги поряд додають інформації про дивовижні місцини старовинного Чернігова.

А поштові листівки різних років видання, які з висоти зустрічають відвідувача, знайомлять з архітектурними та історичними пам'ятками, дають уявлення про те, як виглядало наше місто 20, 40, ... 100 років тому.

  Саме тут відбулась краєзнавча інтелектуальна гра-вікторина "Чернігів мій, прийшов ти із століть...", в якій взяли участь студенти першого курсу Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Національного університету "Чернігівський Колегіум" імені Т. Г. Шевченка разом зі своїми викладачами, кандидатами історичних наук Олександром Рахном та Людмилою Ясновською.

Змістовні, а часом і дотепні, питання вікторини щиро зацікавили першокурсників, всі разом вони шукали відповіді, але знаходили правильну не завжди!
 
А яка ж вікторина без переможців та призів? Поважні судді визначили переможців, яким і були вручені цікаві винагороди, а заохочувальні призи отримав кожен учасник гри.
 
Сподіваємось, що гра-вікторина "Чернігів мій, прийшов ти із століть..." спонукає майбутніх істориків-правознавців ще не один раз звернутись до книг з історії та сьогодення легендарного міста.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини