Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 17:41:56

Відкрито виставку картин "Втеча з мряки-2"

08.09.2018   10:20Агенцiя

7 вересня у виставковому залі музею відбулося відкриття виставки картин Людмили Григорівни Матяш «Втеча з мряки – 2».

На виставці представлені картини, мальовані квітами або як його ще називають – живопис рослинами.

Роботи виконані в техніці «ошибана». Це мистецтво зародилося в Японії, а в Україні воно отримало більш звичну назву — пресована флористика. Майстри, використовучи рослини, які ростуть на нашій українській землі, створюють композиції, в яких відображають всю колоритність і красу рідного краю.

Людмила Григорівна – мати Героя АТО Григорія Матяша, який в 2015 році трагічно загинув, виконуючи бойове завдання. Тому ця творчість і ці картини, більшість з яких були створені протягом останніх 3-х років стали теж втечею з мряки, темряви та скорботи за сином.

Виставка діятиме до 7 жовтня 2018 року можливе проведення майстер-класів для організованих груп, де всі бажаючі зможуть малювати квітами.


За інф.Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І. Маслова

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини