В Чернігові повернули на місце пам’ятники Коцюбинському та Пушкіну, вкрадені 8 місяців тому. ВІДЕО
Правнук Михайла Коцюбинського та директор музею письменника Ігор Коцюбинський каже, це стало для нього сюрпризом. Роботи по встановленню погрудь на постаменти працівники комунального підприємства «Спецкомбінат» почали о 8- й ранку.
Погруддя Михайла Коцюбинського вкрали з його могили на Болдиних горах 18 грудня минулого року. 31 грудня вночі з Валу зник бюст Пушкіна. Обидва пам’ятники знайшли 4 січня в схованці в лісопарку Кордівка. З тих пір вони знаходились у міському відділі поліції.
Біля пам’ятника Пушкіну фарбують ліхтарі. Сергій Лаєвський — директор історичного музею, який знаходиться поряд,каже, — в них вкрутили лампочки, яких досі не було.
Раніше пам’ятник Пушкіну був на балансі управління ЖКГ. У пам’ятника Михайла Коцюбинського досі не було балансоутримувача. Управління культури і туризму міськради відтепер відповідатиме за обидва.
Останні новини Чернігівщини
23 лютого: цей день в Україні і світі 08:57
День 1461 Російська агресія - Day 1461 Russian aggression
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression