Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 квітня, 07:28:44

Прилучанка стала лауреатом міжнародного літературного конкурсу "Коронація Слова – 2018"

09.06.2018   09:41

7 червня в Колонній залі Київської міської держадміністрації пройшла урочиста церемонія нагородження літературною премією «Коронація слова – 2018».

Нагородження відбувалося у декількох номінаціях: П’єси, Кіносценарії, Пісенна лірика, Романи, та Спецвідзнаки від партнерів.

Цього року ІІІ місце у номінації «Пісенна лірика» здобула прилучанка Марина Кузьменко з поезією «Аеропортове прощання». Вона отримала диплом лауреата конкурсу та цінні призи.

«Відзнака моєї творчості на такому рівні є не лише приємною несподіванкою, але й стимулом думати про наступні літературні експерименти і проекти», – зазначила Марина. «Мені дуже радісно від того, що ймення нашого міста прозвучало під час вручення цьогорічних «літературних Оскарів», як називають Коронацію Слова у творчих колах. І хоча значну частину свого життя я провела у столиці, однак все рівно поважаю моє рідне місто Прилуки і дякую своїм батькам за життєві основи, які я отримала саме тут», – додала вона.

Марина Кузьменко народилася і виросла у місті Прилуки, закінчила загальноосвітню школу № 13, відвідувала Прилуцький Центр Творчості Дітей та Юнацтва. Вірші пише з десяти років. Тривалий час веде персональний блог meri.kiev.ua, в якому публікує власну поезію та прозу.

«Коронація Слова» – один з найпрестижніших українських літературних конкурсів, що за 18 років проведення відкрив близько 1000 нових імен української літератури.
Завдяки «Коронації слова», українська література доповнилася творами сучасних відомих авторів: Люко Дашвар, Ірен Роздобудько, Лариса Денисенко, Володимир Лис, Галина Вдовиченко, Наталка і Олександр Шевченки, Анна Багряна, Максим Кідрук, Марина Гримич, Олексій Волков, Міла Іванцова, Маріанна Малина, Юрій Сорока, Василь Шкляр, Богдан Коломійчук, Марія Матіос, Вікторія Гранецька, Андрій Кокотюха, Марія і Сергій Дяченки, Світлана Талан, Кіра Малко.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини