Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 03:40:08

На Чернігівському Суспільному звучатиме жива музика

06.06.2018   08:50Агенцiя

З 9 червня і щосуботи о 20:20 в ефірі Українського радіо "Чернігівська хвиля" розпочинається новий проект "Радіосцена".

Проект покликаний підтримати чернігівських виконавців, які прагнуть бути почутими та готові ділитися своєю творчістю.

"Усі артисти в цій програмі гратимуть наживо. Ми маємо можливість почути їхні справжні голоси, некомпресовані, якими вони є насправді. Тим самим вони демонструють свою майстерність у грі та співі", – коментує запуск проекту продюсер Чернігівської філії Суспільного Артем Шелковий.

Окрім щосуботніх випусків програми, також заплановано зйомку їхніх виступів у Будинку радіо. Останнього разу музикантів записували там у 80-х роках, тоді це був хоровий спів. За часи незалежної України це буде перший проект, який передбачає запис живих виступів у Будинку радіо.

Усі аудіо- та відеоматеріали після виходу програми будуть у вільному доступі на всіх цифрових платформах UA: ЧЕРНІГІВ.

Важливо, що артисти виконуватимуть виключно авторську музику й оригінальні композиції. У програмі будуть не лише пісні виконавців, а й інтерв’ю з ними, що допоможе розкрити сутність їхньої творчості.

"На сьогодні ми маємо плани лише на літній період – хочемо, аби люди по дорозі в авто або на відпочинку на природі могли дізнаватися про невідомі раніше гурти та слухати живі виступи музикантів", – додає ведучий програми "Радіосцена" Андрій Соколов.

Українське радіо "Чернігівська хвиля" покриває більш ніж 80% регіону, тож цей проект сприятиме популяризації чернігівських музикантів. Для участі в проекті надсилайте свої демо-записи на е-пошту uachernihiv@gmail.com.

Слухайте програму "Радіосцена" щосуботи о 20:20 на "Чернігівській хвилі":

    Чернігів - 98.2 fm,
    Прилуки - 105.7 fm,
    Бахмач - 91,5 fm,
    Новгород-Сіверський - 101 fm,
    Холми - 106,1 fm,
    Сосниця - 103 fm.
 

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини