Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 17:56:33

Історичний квест "Патріоти Чернігівщини"

21.05.2018   11:26Агенцiя

19 травня в Чернігові на території Дитинця відбувся історичний квест «Патріоти Чернігівщини».

Команди змагалися на десяти станціях: «Спасо-Преображенський собор», «Борисоглібський собор», «Будинок архієпископа», «Будинок полкової канцелярії», «Будинок губернатора», «Будинок жіночої гімназії», «Колегіум», «Пам’ятник Т.Г. Шевченку», «Пам’ятник О.С. Пушкіну» та «Гармати».

Мета квесту — поширення серед молоді нових знань про рідний край, сприяння виявам поваги до його історії, турботи про сучасне й майбутнє.

Організатори квесту:
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА,
Громадська організація «Чернігів Європейський»,
Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній»,
Чернігівський національний технологічний університет.
 


За інформацією Ольги Чепиги

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини