Відбувся інформаційний серпантин до Дня Європи
17 травня, у МЦБ ім. Л.Забашти відбувся інформаційний серпантин до Дня Європи «Невідома Європа».
У ході заходу бібліотекар розповіла молодіжній аудиторії про історію початку відзначення Дня Європи в Україні, наголосила на ролі та значимості консолідації українських автентичних традицій з європейськими цінностями.
Гості книгозбірні здійснили уявну подорож: Німеччиною, Францією, Італією та іншими європейськими країнами.
Віртуально ознайомилися з архітектурними перлинами Європи та невідомими для пересічних українців традиціями європейців.
Директор книгозбірні Зубко Л. І. підкреслила важливість консолідації українства у контексті людських цінностей разом з європейськими націями, а також звернулася до усіх учасників заходу із закликом бути патріотами своєї держави, цінувати власну історію та культуру і запозичувати лише найкращі здобутки європейської спільноти.
МЦБ ім. Л.Забашти
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.