Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 06:24:27

Чернігівці у вирішальну ніч Євробачення вболівали за Україну на Суспільному

15.05.2018   13:08Агенцiя

12-го травня гості зібралися у фан-зоні Євробачення у студії Суспільного Чернігівщини. Фан-зона працювала з 20:30 до моменту оголошення переможця у Лісабоні.

Перед початком трансляції для відвідувачів виступав місцевий рок-гурт LiVeN та духовий оркестр Mad Winds Brass Band. Керівниця студії танцю "Viva la Vida" Ольга Буренок підняла всіх із диванів та крісел і провела майстер-клас із бачати й сальси. Головний диригент Академічного камерного хору ім. Бортнянського Іван Богданов провів для гостей фан-зони мотиваційний міні-тренінг з креативного мислення.

Спеціально для фан-зони Євробачення-2018 були створені декорації та сцена на місці зйомок щоденного ранкового шоу.

Чернігівська філія ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" вдруге збирає фанатів Євробачення на перегляд трансляції. Попередня зустріч відбулася 10 травня, коли представник України MELOVIN виступав у півфіналі.

"Ми відчуваємо потребу мешканців міста у подібних заходах, коли можна побути однією командою, обʼєднаною спільною метою, й підтримати своїх. Проводити такі заходи для нас є неабияким випробуванням, оскільки, на жаль, у нашій студії не так багато вільного місця, аби велика кількість відвідувачів відчувала себе комфортно. Наприклад для створення фан-зони Олімпіади-2018 та Паралімпіади-2018, а також фан-зони Євробачення, нам доводилось щодня по декілька разів перебудовувати декорації у телевізійній студії зі зйомок передач у фан-зону і навпаки. Однак, людям які мають бажання створити справді щось цікаве та обʼєднуюче – все під силу! Судячи зі схвальних відгуків, у нас все вийшло", – каже менеджер Чернігівської філії Вадим Соколюк.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини