Перший театральний для дітей! ФОТОрепортаж
У Чернігові на сцені облмуздрамтеатру пригодницькою виставою «У пошуках героя» спільного проекту обласного муздрамтеатру ім.Шевченка та творчих колективів міста стартував Перший театральний фестиваль для дітей та молоді.
Протягом трьох днів для глядачів будуть представлені спектаклі на різну тему. У фестивалі приймають участь дитячі творчі колективи Києва, Харкова, Бориспіля і звісно чернігівські колективи.
Завершиться фестиваль виставою жахів на 2 дії «Мина мазайло» акторський курс н.а. України Богдана Бенюка м.Київ. Так що любі театрали приходьте та підтримайте майбутніх артистів.
Фоторепортаж Віктора Кошмала.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.











