"Мій Крим" очима дітей - у Верховній Раді
Мальовничі кримські пейзажі, вітрильники і кораблі, що пливуть відкритим морем, диковинні птахи, пляжі і метушня в портах. Так побачили окупований російськими військами український півострів учасники виставки «Мій Крим», представленої днями у Верховній Раді України.
Експозиція присвячена четвертій річниці анексії Криму. Організатори — ГО «Кримська Громада» та «Об’єднання Добровольців» (м.Чернігів).
Як повідомляє сайт ««Об’єднання добровольців», близько шести сотень дітей виявили бажання намалювати Кримський півострів для виставки. Передусім, це переселенці з Криму, Донецької та Луганської областей, юні художники з решти регіонів України.
— Учасників було справді багато, — розповіла керівник Чернігівського осередку «Об’єднання добровольців» Світлана Здор. — Ми спершу навіть розгубилися, які роботи обрати, адже в кожен малюнок дитина вклала частинку своєї душі... Зрештою, відібрали сотню малюнків, які й експонуються у холі Верховної Ради. Мета конкурсу — показати як сприймають втрату півострова найменші українці. Також хочемо нагадати усім про анексію Криму, адже минуло вже чотири роки відтоді, як туди увірвалися російські війська.
У Верховній Раді України малюнки демонструватимуться до 21 березня.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression