Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 17:45:49

"Мандрівний віршень" побував у музеї Михайла Коцюбинського

12.03.2018   10:58Агенцiя

10 березня в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбувся концерт учасників фестивалю «Мандрівний віршень».

Він зібрав велике коло письменників, а також тих, хто цікавиться сучасною літературою та любить слухати поезію.

Співкоординатор фестивалю у Чернігові Дмитро Мамчур та засновник фестивалю, письменник і видавець Сергій Пантюк відкривали концерт. Вони чимало розповіли про історію створення «Мандрівного віршеня». А було це ще в 1996 році. І дата заснування фестивалю пов’язана зі святкуванням 30-річчя Сергія Пантюка.

Самі ж організатори метою заходу визначають популяризацію української поезії, авторської пісні, а також допомогу обдарованим авторам у формуванні єдиного мистецького простору.

Під час літературного вечора гості змогли почути багато різнопланових віршів. Зачитували свою поезію поет і журналіст Анвар Деркач, поетеси Олена Задорожна, Олена Грицюк, Ірина Кулаковська, Дарка Москаленко, ну і, звичайно ж, його організатори – Сергій Пантюк та Дмитро Мамчур, а ще багато-багато інших. Були і музичні хвилинки – для всіх виконував пісні гурт «Голос душі».

Виступи всіх літераторів та музикантів цього вечора зривали шквали аплодисментів, адже були вони душевними, ліричними, сповненими емоцій та щирості. Ну, а наприкінці заходу всі охочі змогли придбати книги з підписами авторів.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини