Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 23:47:31

86-й театральний сезон у драмтеатрі закрили прем’єрою

25.06.2012   07:24

86-й театральний сезон, який розпочався у жовтні минулого року, завершується. Але творчий колетив Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т. Шевченка вирішив порадувати свого глядача прем’єрою.

Трагіфарс на 2 дії — “Нельська вежа» написана Олександром Дюма. У спектаклі задіяні наші чернігівські актори, а постановку здійснив запрошений режисер з Києва Ігор Задніпряний.
 
Це молодий режисер, якому було цікаво поставити серйозну роботу на сцені академічного театру, до цього він працював актором і ставив вистави лише у невеличких камерних театрах по всій Україні. Про постановку п’єси " Нельска вежа" режисер каже, робота була напруженою, ажде це класика, мелодрама, яка сьогодні не дуже актуальна, а глядач сприймає цей матеріал наївним.
 
Режисер не приховує, що був момент, коли здавали нерви, але він взяв силу в кулак і п’єсу таки вдалось допрацювати. Чернігівські актори кажуть, непросто було виконувати поставлені режисером завдання.
 
Навідмінну від молодих, досвідчені актори швидко влилися у роботу, часу для конфліктів у них не було.
 
У п’єсі " Нельска вежа" мова йде про французьку королеву Маргариту Бургунську та капітана Бурідана, її чоловіка. Кожну ніч королева та дві її сестри влаштовували оргії, на які запрошувались красиві дворяни. Хлопцям зав’язувались очі, а після ночі кохання їх вбивали, а тіла викидали у річку, оскільки Маргарита боялася, що про її зради дізнається чоловік. Щоправда, на нашій сцені використали власний режисерський хід, коханцям королеви очі не зав’язували, тільки королеві доводилось надягати маску, аби приховати обличчя.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=2082

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».