Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 12:21:26

Персональна виставка Володимира Матвєйцева у музеї Коцюбинського

22.02.2018   10:11Агенцiя

21 лютого в музеї Коцюбинського за сприяння Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА відкрилася персональна виставка відомого художника Володимира Матвєйцева.

Відвідати таку подію вирішило чимало людей, тож виставкова зала була заповнена вщент.

На виставці представлено 35 робіт. Усі картини експонуватимуться майже місяць - до 19 березня. Про це розповів директор музею-заповідника Ігор Коцюбинський, що і відкривав захід.

Привітати майстра пензля з відкриттям нової експозиції прийшло чимало людей. Це і начальник відділу розвитку туризму та музейної роботи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Лариса Латіна, директор Чернігівського художнього музею Ірина Ральченко, письменник, депутат Новозаводської районної у м. Чернігові ради Юрій Соколов, мисткиня Тетяна Сухова, поет, просвітянин Станіслав Журавель та багато інших.

Хтось колись сказав, що найбільшим талантом не є окреслення світла як світла, а охоплення його навіть у найбільшій темряві. У творах Володимира Матвєйцева проглядає саме та бездонна прірва зі світлом з її глибини. В поєднанні непоєднуваного, в бурлеску, серед фігуративних та абстракційних картин сховане ієрогліфічне послання, яке кожному відкривається лише поступово.

Хочете роздивитися картини з прихованим філософським змістом? Тоді прийдіть до музею Коцюбинського на персональну виставку Володимира Матвєйцева.

Вартість квитків:
дитячий – 5 грн;
студентський – 8 грн;
дорослий – 10 грн.

Довідки за тел.: (04622) 4-10-03; 4-43-26.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини