Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 16:24:49

Виставка спортивних фотографій у фотокадрі Віктора Кошмала

12.02.2018   17:25Агенцiя

За підтримки Відділення НОК України в Чернігівській області минулого тижня в Обласному молодіжному центрі відбулася виставка робіт чернігівського фотохудожника Віктора Кошмала, присвячена ХХІІІ-м зимовим Олімпійським іграм -2018.

Кадри із життя чернігівських спортсменів різних років представлені на фото. Серед яких і біатлоністи, що представлятимуть Україну на Олімпійських та Паралімпійських іграх: Артем Прима, Ірина Варвинець, Сергій Семенов, Артем Тищенко, Ігор Рептюх та Дмитро Суярко. В першу чергу виставка покликана підтримати наших біатлоністів.

Як зазначає сам фотомитець, на спортивних змаганнях головне «впіймати» емоцію, передати швидкість, силу і граціозність, дух змагання.

Після вступного слова, перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській Ніна Петрівна Лемеш привітала автора робіт та подякувала за активну участь у заходах.

Нагадаймо, Віктор Кошмал - член національного союзу фото художників України, Ассоціації спортивних журналістів України, неодноразово був учасником і переможцем Всеукраїнського конкурсу «Спортивної фотографії», яке щорічно проводить НОК України.

Останні новини Чернігівщини

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини