У Чернігові презентували нову книгу "Чернігів часів Української Революції 1917-1918 рр."
В читальній залі Центральної бібліотеки ім. М. Коцюбинського відбулася презентація нової книги «Чернігів часів Української Революції 1917-1918 рр.».
Книгу презентував автор ідеї - Олександр Ясенчук. На зустрічі також були присутні заступник начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради Світлана Власенко, історики та краєзнавці Чернігівщини.
У цій книзі розповідається про події 1917 – початку 1919р., закінчуючи тим періодом часу, коли більшовики міцно укріпилися на Чернігівщині і боротьба за українську Державність набула ознак підпільної.
Книга складається з низки сюжетів, об’єднаних однією ідеєю – донести до читача інформацію про події Української революції, які відбулись у Чернігові.
Кожен сюжет включає в себе фотографію того часу, здебільшого світлини будинків, у яких або біля яких відбулася та чи інша подія. Також згадуються спогади сучасників про окремі події.
Путівник «Чернігів часів Української Революції 1917-1918 рр.» - це частина проекту «Чернігів – місто УНР», який є одним із переможців міського конкурсу у рамках Програми розвитку громадянського суспільства. Проект реалізовує благодійний фонд «Захистимо Україну!».
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.