Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 06:06:48

Муніципальний "Будинок книги" проводить благодійні акції

25.01.2018   10:33

Чернігівське комунальне підприємство «Будинок книги» працює над пошуком нових шляхів для популяризації читання, забезпечення просвітницької роботи, а також благодійних акцій серед чернігівців.

Сьогодні в Україні це одне з небагатьох комунальних підприємств, які займаються продажем книг. Колектив підприємства має багато цікавих ідей подальшого розвитку книжкового магазину, аби зробити його більш популярним та комфортним для жителів міста.

Днями для хворих дітей обласної дитячої онкологічної лікарні були привезені цікаві книжки, набори для творчості та іграшки, зібрані або куплені на кошти містян під час проведення комунальним підприємством «Будинок книги» благодійної акції «Подаруй казку важкохворій дитині».

Книжковий магазин комунальної власності й надалі планує проведення різноманітних доброчинних заходів та закликає чернігівців до активної співпраці.

Як розповіла директор підприємства Тетяна Корма, у лютому магазин розпочне серед містян нову акцію - «Принеси прочитану книгу і отримай знижку на придбання нової». За її словами, частина цих книг буде передана у бібліотеки для поповнення бібліотечних фондів, а інша частина використовуватиметься для буккросингу та залучатиме жителів міста до  руху обміну книжками.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.