Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 05:52:47

У бібліотеці Короленка відбувся семінар "Нумерологія"

24.01.2018   08:21Агенцiя

20 січня у великій читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбувся семінар на тему "Нумерологія".

Заняття проводили сімейний психолог Андрій Миколайович Кузнецов та математик, нумеролог та психолог Тамара Анатоліївна Щепкіна.

Нумерологія дозволяє нам зазирнути в наше майбутнє, відкрити суть життєвих циклів та процесів, які допомагають керувати діловим і особистим життям. Недаремно нумерологію називають стародавньою універсальною мудрістю, адже вона дає пізнання про нас і відкриває двері у світ законів психології.
 
Тамара Анатоліївна розповіла про дивовижні властивості поєднання числа з психологією, про кармічні та психологічні гріхи, як їх виправити, прорахувати своє майбутнє, передбачити до якого віку дожити, як по числовому коду знайти партнера в житті, як з обличчя людини можна дізнатись які гріхи відпрацьовуються, чи дійсно числа "правлять світом"? На всі ці питання дають відповідь і книги Тамари Анатоліївни: "Интересныесведенья в нумерологии", "Что в именитвоем", "Пристальныйвзгляд на уроке и грехичеловека", "Какойтычеловек", "Кармическаяматрицарождения", "Какподщитать нашу совместимость друг с другом", "Геомантия" та ін.
 
По закінченню семінару всі присутні були запрошенні на тренінги від практичного сімейного психолога А. М. Кузнецова.
 
Слухачі семінару мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою "Магія чисел в долі людини", яку підготували працівники відділу документів із гуманітарних наук.

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.