Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 13:47:59

Чернігів отримав приз на Міжнародному фестивалі географічного маркетингу

18.06.2012   14:32Агенцiя

14-16 червня вперше в Мінську пройшов Міжнародний фестиваль географічного маркетингу і брендингу OPEN, присвячений стратегічному розвитку країн, міст, регіонів, і спрямований на інтеграцію світового досвіду в галузі країнового і географічного маркетингу і брендингу. На заході була присутня практично вся еліта світового геомаркетингу.

Міжнародне журі в складі 22х експертів з 11 країн (серед яких були гуру з Великобританії, Румунії, Австрії, Нідерландів, Польщі, Росії, Латвії, Білорусії та Україні) визнали проект "Чернігів - місто легенд" найкращим у номінації "Бренд місцевості, міста" .

"Для нас це велика честь - бути визнаними на такому великому і серйозному фестивалі - каже Тетяна Бойко, ініціатор проекту. - Хоча міжнародне визнання - це тільки початок. Попереду ще багато цікавої кропіткої роботи з формування та донесенню бренду Чернігова до кінцевих споживачів: туристів, інвесторів, нових мешканців".

Експертний клуб "Чиста політика"

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини