Відбулася презентація книжки "Протирання дзеркала"
20 грудня до Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського завітав відомий письменник Михайло Слабошпицький з презентацією своєї нової книжки «Протирання дзеркала».
На зустріч із прозаїком прийшло чимало тих, хто цікавиться сучасною літературою.
Книга «Протирання дзеркала» вийшла друком у нинішньому році. В ній автор розповідає про відомих людей, яких йому поталанило зустріти на своєму життєвому шляху. У розповіді Слабошпицького переплелися різні настрої – ностальгічні і веселі, наповнені комізмом. Саме такі різнопланові історії зі свого життя та із життя своїх друзів, інших письменників розповідав Михайло Слабошпицький під час зустрічі, що тривала майже дві години. Наприкінці презентації бурхливим оплесками дякували глядачі панові Михайлу за цікаву зустріч. Чимало хто настільки був вражений цими історіями, що вирішив придбати книгу і собі, щоб почерпнути з неї щось нове та цікаве.
За словами автора, для нього поштовхом до написання книги було саме втручання лікаря. Втручання не медичне (хоч воно теж було), а втручання в літературну біографію зі словами: «Пишіть, аби вижити! Це буде найкраща реабілітація для Вас».
На першій сторінці книги написано: «Цієї книжки могло б і не бути, якби не аура людей, комічних і повчальних сюжетів, неймовірних деталей доби, які живуть у дзеркалі часу. Однак, вона є, і описане в ній ви точно не знайдете в підручнику з української літератури. І саме для цього автор протирає дзеркало….».
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.