Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 05:32:08

Смакуємо разом

21.12.2017   09:31

20 грудня в приміщенні музею відбулася краєзнавча година «Смакуємо разом», присвячена Міжнародному дню чаю.

На захід запрошені учні 5-х класів гімназії №1. Тут вони мали змогу ознайомитися з інформацією про традиції чаювання в різних країнах світу.

Після даної розповіді учні переглянули документальний фільм про культ чаю в Японії.

З давніх часів українці надають перевагу трав’яним чаям, які добре смакують і використовуються як лікарські засоби.

Подальша розповідь була саме про такі чаї (як виглядають трави можна було ознайомитися на слайдах).

Також був запропонований фільм про етикет під час чаювання.

На завершення заходу всі присутні мали змогу насолодитися трав’яними чаями.


Прилуцький краєзнавчий музей імені Василя Івановича Маслова

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини