Вкотре збирався Чернігівський клуб авторської пісні і поезії "Трамонтана"
16 грудня, у мистецькій вітальні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка збирався Чернігівський клуб авторської пісні і поезії "Трамонтана".
Засідання було присвячене двом презентаціям: поетеси Олени Грицюк та авторки-виконавиці власних пісень Євгенії Коніщевої.
Олена Грицюк презентувала свою нову, вже шосту книгу власних віршів, написаних українською та російською мовами. Вона називається "Білінгва" і, що дивовижно, версталася в окупованому Донецьку.
"Ця книга для мене важлива підтримкою людей, які знаходяться між миром і війною, між життям і смертю", - сказала поетеса.
Члени клубу схвально поставилися до нової книжки і вдячно прослухали вірші у виконанні авторки.
Молода бардеса Євгенія Коніщева тільки-но розпочинає свій творчий шлях у жанрі авторської пісні. Уперше в "Трамонтані" вона співала навесні поточного року. За цей час дуже помітно виросла у своїй майстерності - і грі, і співі, чим надзвичайно порадувала слухачів. Вони ніби відкривали дівчину уперше.
За словами Євгенії, на сьогодні її доробок налічує вже 60 пісень. На вечорі в клубі вона презентувала, здебільшого, ті, що присвячені Дню святого Миколая та новорічним святам. Надалі обіцяла показати інші тематичні добірки, зокрема, медичну. Клубівці побажали талановитій дівчині подальших творчих знахідок і успіхів.
Приємним сюрпризом для "Трамонтани" стали й щирі поезії режисера чернігівського самодіяльного театру Дивосвіт" Дмитра Романова. Він зазирнув до клубу вперше і був тут добре сприйнятий. Читали свої нові вірші також Ірина Кулаковська та Наталія Грицюк.
Вечір у клубі пройшов, як завжди, у теплій, доброзичливій атмосфері.
У грудні п.р. "Трамонтані" виповнилося 7 років.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression