Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:27:39

Відбулося вручення призів переможцям фотоконкурсу “Чернігів споконвічний”

15.06.2012   16:18Агенцiя

“В основі своїй, фотографія буває вибуховою не тоді, коли лякає, шокує і навіть лінчує, а коли вона перебуває в роздумах”. Ролан Барт

Мабуть, саме цією ідеєю були окрилені учасники фотоконкурсу “Чернігів споконвічний”, який був проведений за ініціативи культурно-мистецького центру “Інтермеццо” та Чернігівського весільного журналу “Vivace” за підтримки міської ради та громадської організації “Суспільна Служба Україна”. На запрошення організаторів відгукнулися фотографи Чернігова та усі небайдужі до мистецтва фотографії.

До уваги суддів конкурсу були представлені роботи у таких номінаціях як: архітектурні перлини Чернігова, Чернігів романтичний, Чернігів сучасний, мальовничі краєвиди, Чернігів фестивальний. Дана тематика світлин, дала нашим митцям неймовірний простір фантазії.

14 червня, у приміщенні КМЦ “Інтермеццо” відбулося підбиття підсумків конкурсу.
Переможцями творчого змагання стали: Ігор Нагурний, Сергій Тарабара, Артем Синицин, які отримали цінні та корисні подарунки. Звісно, були не забуті інші учасники, чиї роботи кокетливо “підморгують” нам зі стін виставки, разом із захопленням глядачів вони отримали книжки і пам’ятні презенти.

Тож відсьогодні кожен охочий може помилуватися красою рідного краю через об’єктив фотокамери, завітавши до “Інтермеццо”.

Нині фотографія є не просто буденний засіб, для підкреслення своєї індивідуальності, а майже містком у інший вимір часу та реальності, де здавалося такі знайомі краєвиди Чернігова, відкриваються з іншого невідомого боку. Тож на цій виставці кожний спраглий глядач знайде для себе щось по-справжньому нове і хвилююче…

Ганна Салій

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».