Відбулася презентація книги "Національний архітектурно-історичний заповідник "Чернігів стародавній". 50 років діяльності"
9 листопада на засіданні клубу "Краєзнавець" відбулася презентація книги "Національний архітектурно-історичний заповідник "Чернігів стародавній". 50 років діяльності".
Директор бібліотеки Інна Аліференко привітала присутніх зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури і майстрів народного мистецтва та запевнила, що дружні та партнерські відносини ОУНБ ім. В.Г. Короленка та НАІЗ "Чернігів стародавній" мають давню історію та гарне майбутнє.
Докладно ознайомив з книгою керівник видавничого проекту, генеральний директор НАІЗ "Чернігів стародавній" Юрій Соболь. Він розповів, що історія заповідника цікава та насичена подіями і підкреслив, що сьогодні це потужний центр науково-дослідної, пам'яткоохоронної, фондово-експозиційної та науково-просвітницької роботи.
Про напрямки роботи НАІЗ "Чернігів стародавній" розповідали автори основних розділів книги – завідувач відділу музейної та науково-фондової діяльності, кандидат історичних наук Ольга Травкіна, завідувач відділу наукових досліджень печер та пам'яток археології Володимир Руденок, завідувач науково-просвітницького відділу Алла Гаркуша.
Чудовою ілюстрацією заходу стала відео-презентація "Національний архітектурно-історичний заповідник "Чернігів стародавній". 50 років діяльності" та ліричні вірші про найкраще місто у світі – про Чернігів, з якими познайомили присутніх модератор вечора, завідувач відділу краєзнавства Ірина Каганова та провідний бібліотекар відділу мистецтв Катерина Мехеда.
Неабияку зацікавленість викликала і книжково-ілюстративна виставка "Окраса міста", що демонструвалась у читальному залі.
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».