Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:06:00

Завершилися зйомки фільму про Чернігів

11.06.2012   18:09

Знімальна група "5 каналу" на чолі з автором і ведучим програми "Машина часу" Андрієм Охрімовичем завершила зйомки фільму про Чернігів. Про це повідомив керівник проекту, директор рекламної агенції "Look&See" Олег Чернов.

За його словами, столичні телевізійники записали понад 10 годин робочого відео, частина з якого увійде до кількох програм.
"Сьогодні ще невідомо, скільки напевно буде програм про Чернігів: мінімум - чотири, максимум - шість. У часовому проміжку охоплено період від дохристиянських століть до початку Великої Вітчизняної війни", - сказав О.Чернов.

Він також зауважив, що основною інтригою фільму стане питання, скільки років насправді Чернігову. Про це говорять не тільки професійні історики, а й колишній міський голова Микола Літвінов, за керівництва якого відзначалося 1300-річчя міста. Крім того, до фільму планується включити кадри німецьких хронік про захоплення Чернігова у 1941 році.

О.Чернов підкреслив, що у процесі зйомок записано інтерв'ю з              10 місцевими істориками та краєзнавцями, а також включено постановочні сцени на Валу, в Антонієвих печерах, які розповідають про історичні події різних часів. Приміром, у фільмі стрілятимуть гармати на древньому Дитинці, а у підземній церкві в Антонієвих печерах, що відома своєю унікальною акустикою, співатиме церковний хор. У масових сценах знімалися представники творчих колективів та історичних клубів.

Підтримку під час зйомок фільму надали і представники місцевої влади. За словами начальника управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради Бориса Атрощенка, проект обов'язково буде цікавим для глядачів, адже він зможе по-новому розкрити Чернігів. "Фільм продемонструє широкому загалу культурний і природний потенціал Чернігова", - переконаний Б.Атрощенко.
Упродовж кількох місяців триватиме монтаж програм. Коли вони вийдуть в ефір, буде повідомлено додатково.

Довідка: Програма "Машина часу" виходить на 5-му каналі з листопада 2010 року. Її автор та ведучий - Андрій Охрімович, який раніше вів історичний проект "Далі буде" на Першому національному. Програма має документальний жанр, її тривалість близько 20 хв. За оцінками критиків, це одна з не багатьох якісних історичних програм у вітчизняному телеефірі.
 

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».