Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 21:27:31

У Чернігові відбуваються покази фестивалю "Кіно проти корупції" та виставка антикорупційного малюнку

31.10.2017   15:20Агенцiя

Демонстрація фільмів та виставка малюнків відбувається у КП “Обласний молодіжний центр” (колишні назви - "Кіно-культурий художній центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді», кінотеатр ім. Щорса), усі покази безкоштовні.

Мета фестивалю «Кіно проти корупції» – показати проблему як загальнолюдське явище, з яким варто боротися. Глядачам представлені європейські фільми та підбірка журналістських розслідувань, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів. Проведення кінофоруму в Чернігові у рамках всеукраїнського проекту ініціювали ряд громадських організацій за підтримки обласної влади. Покази тривають два дня - 30 та 31 жовтня.

Також у фойе круглої зали проходить виставка дитячого та юнацького малюнків, які подані на обласний художній конкурс «Мистецтво – проти засилля корупції».

«Є досить чітка залежність від рівня корупції в країні та рівнем життя громадян цієї країни.

За інформацією міжнародної організації Transparency International у 2016 році Україна посіла 131-е місце зі 176 позицій у рейтингу сприйняття корупції. Найменш корумпованими є Данія, Нова Зеландія, Фінляндія, Швеція, Норвегія, Сінгапур, Нідерланди, Канада та Німеччина. Нескладно зробити порівняння та висновок, що в менш корумпованих країнах доходи та якість життя вищі.

Проведені заходи – покази кінофестивалю та юнацьких антикорупційних малюнків – спрямовані на зміни у свідомості суспільства та сприянню збільшення поваги до закону та права» - зазначив голова громадської організації «Чернігівська правозахисна спілка» під час відкриття кінопоказів та виставки малюнків.

Фестиваль є частиною спільного проекту Goethe-Institut в Україні та Федерального агентства з громадянської освіти, що має назву Bestechend (Нездоланне) і реалізується за дружньої підтримки Міністерство закордонних справ ФР. Інформаційна підтримка: Transparency International Ukraine, Центр протидії корупції.

Показ фільмів у рамках фестивалю “Кіно проти корупції” проводить КП “Обласний молодіжний центр” Чернігівської облради спільно з кінокомпанією “Артхауз Трафік" за сприяння творчої спілки “Чернігівська творча майстерня”, ТРК “Свобода ФМ”, ГО “Товариство “Ініціатива”.

Проведення показів фестивалю у Чернігові та виставки антикорупційних малюнків (в рамках обласного художнього конкурсу «Мистецтво – проти засилля корупції») ініціювали та сприяли проведенню громадські організації «Чернігівська правозахисна спілка», «Агенція територіальної безпеки», Товариство сприяння обороні України, ДЗМІ «Антикорупційний дайджест», «Асоціація безперервної фахової освіти «Атенеум».

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32

З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.

5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19

П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.

Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54

29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини