У Чернігові триває фестиваль латвійської культури
В Чернігівській загальноосвітній школі № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулася творча зустріч «Відкритий урок латвійської та української культури «Україна-Латвія на шляхах духовного єднання».
Студентський хор Чернігівського Національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка представляв учням 1-ї школи творчість латвійських і українських поетів та композиторів.
Захід відбувся в рамках фестивалю Латвійської культури імені Яніса Райніса, який у Чернігові проводиться вже вдруге.
Проведення фестивалю спрямоване на поглиблення культурного діалогу між містами-партнерами Черніговом та Огре (Республіка Латвія), допомагатиме подальшому духовному зближенню народів Латвії та України.
Місто Огре є давнім містом-побратимом Чернігова. Зв'язки з ним відзначаються активністю та взаємодопомогою. Зокрема, кілька груп чернігівських дітей з родин воїнів АТО їздили на відпочинок до Латвії на запрошення цього міста. А чернігівці натомість брали участь у відзначенні "Дня Огре", організовуючи там містечко майстрів і роблячи палітру свята більш цікавою та змістовною.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.