Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:24:06

Навколо світу з музикою військових

24.05.2012   08:16

Духовий оркестр, балет, джаз-секстет "Maj", Біг Бенд, струнний квартет та солісти військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в Чернігові презентували шоу-програму "Полі-арт" у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Шевченка.

- "Полі-арт" - це синтез трьох жанрів: танцю, співу та музики, які військові артисти помістили в одну театралізовану думку, - повідомив начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України майор Олександр Шевчук. - Артисти музцентру зробили для чернігівських шанувальників музики і танцю своєрідний туристичний укскурс країнами Латинської Америки, Азії, Близького Сходу та Європи.
     
Подивитися на виступ приїхав начальник військово-музичного управління, головний військовий диригент Генерального штабу Збройних Сил України полковник Віктор Пащенко та начальник академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України підполковник Ігор Биковський. Також відвідали шоу-програму і представники Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської міської ради. Загалом зал Чернігівського обласного драмтеатру був повністю заповнений.

Військові музики виконували цікаві хореографічні постановки та співали  англомовні пісні. Зокрема солісти виконували "Hurricane" із репертуару групи "Scorpions", "Cuba te llama" з репертуару групи "Мамборама",  "Bessame mucho" Консуело Веласкеса та інші. На сцені водночас виступали понад півсотні артистів.
 

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.