Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 11:01:48

У бібліотеці ім. Короленка відкрилась дебютна виставка Вікторії Малашенко

24.05.2012   07:13

Портрети відомих спортсменів, співаків та акторів прикрашають стіни нової виставкової зали у бібліотеці імені Короленка. На перший погляд, це звичайні чорно-білі фотографії.

Проте все набагато цікавіше - роботи вишиті хрестиком. Авторка виставки, Вікторія Малашенко, цим видом мистецтва займається давно. Проте вона вперше показує свої роботи широкому загалу.
 
Вражаючу реалістичність портретів вдалося відтворити завдяки спеціальним схемам. Їх робила спеціальна комп’ютерна програма з фотографій тієї чи іншої зірки. На створення колекції з 10 портретів жінка витратила близько 2-ох років. Праця нелегка, зазначає Вікторя Малашенко, адже на вишивання однієї картини витрачається близько двох місяців, а це щоденна восьмигодинна робота голкою. Не оминули творчий процес і деякі складнощі.
 
Привітати молоду жінку з дебютом прийшли друзі, родичі та колеги. Серед них і відома чернігівська майстриня Агнеса Ляшко, яка вишиває ікони.
 
Дебютантка Вікторія Малашенко на досягнутому зупинятись не збирається. Окрім розширення галереї портретів відомих людей, мріє створити і колекцію цікавих вишитих подушок.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=2042

Останні новини Чернігівщини

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини