Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:20:54

У бібліотеці ім. Короленка відкрилась дебютна виставка Вікторії Малашенко

24.05.2012   07:13

Портрети відомих спортсменів, співаків та акторів прикрашають стіни нової виставкової зали у бібліотеці імені Короленка. На перший погляд, це звичайні чорно-білі фотографії.

Проте все набагато цікавіше - роботи вишиті хрестиком. Авторка виставки, Вікторія Малашенко, цим видом мистецтва займається давно. Проте вона вперше показує свої роботи широкому загалу.
 
Вражаючу реалістичність портретів вдалося відтворити завдяки спеціальним схемам. Їх робила спеціальна комп’ютерна програма з фотографій тієї чи іншої зірки. На створення колекції з 10 портретів жінка витратила близько 2-ох років. Праця нелегка, зазначає Вікторя Малашенко, адже на вишивання однієї картини витрачається близько двох місяців, а це щоденна восьмигодинна робота голкою. Не оминули творчий процес і деякі складнощі.
 
Привітати молоду жінку з дебютом прийшли друзі, родичі та колеги. Серед них і відома чернігівська майстриня Агнеса Ляшко, яка вишиває ікони.
 
Дебютантка Вікторія Малашенко на досягнутому зупинятись не збирається. Окрім розширення галереї портретів відомих людей, мріє створити і колекцію цікавих вишитих подушок.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=2042

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.