Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:29:22

"Правий берег Десни" - нова газета Сіверщини

22.05.2012   19:31Агенцiя

10 травня з'явилося на світ перше число нової обласної газети "Правий берег Десни" на 8 сторінках. Засновником та видавцем цієї інформаційно-аналітичної газети є відомий краєзнавець і громадський діяч Борис Домоцький з міста Новгород-Сіверського.

Борис Степанович, який невдовзі відзначатиме піввіковий ювілей, багато років вчителював: працював директором Биринської середньої школи (1985-1995), вчителем історії Новгород-Сіверської ЗОШ № 2 (1996-2010). У 1998 році став одним із засновників та незмінним головою Новгород-Сіверської районної організації Української народної партії. З 2002 року втретє поспіль є депутатом районної ради від УНП. В його творчому доробку книжки "Подорож Новгород-Сіверським Подесенням. Краєзнавчі етюди.

Частина 1" (2009) та "Новгород-Сіверський - європейське місто" (2012).
Як зазначає редактор нового видання газета "не розрахована на здобуття прихильності через одіозно-сенсаційні публікації, чорний піар чи заманливу "жовтизну", а тому вже на старті ми пристаємо до "правого берега", який і визначатиме суть редакційної політики видання".

Ось на підтвердження цього деякі заголовки матеріалів першого числа газети: "Суд: шанування воїнів УПА є законним…", "Вільне козацтво із Новгород-Сіверського", "Бережи нас, Богуне !", "Про пам'ять без імен та прізвищ…", "Чому міліють молочні ріки", "Слухалось на колегії, або економіка поглядом стороннього", "Першотравень у кепках кольору крові","Ми обираємо футбол".

Борис Домоцький впевнений, що "саме життя кличе виходити разом з читачем на правильну дорогу і йти прямо, берегом правди, об'активності до повернення довіри української громади до цих чеснот. Для творчого наповнення цієї дороги відшукуватимемо виразні приклади з нашої легендарної історії, з високих зразків успадкованих досягненнях культури, зі стійкої та позитивної аури духовності Чернігово-Сіверського краю".


Сергій Соломаха

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.