Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:27:00

Своєчасно сплачені податки – це гарантія стабільності та благополуччя держави…

22.05.2012   14:42Агенцiя

Своєчасно сплачені податки – це гарантія стабільності та благополуччя держави. Шкода, але не всі платники податків дотримуються норм чинного законодавства щодо своєчасності сплати податків. Тому обов’язком органів державної податкової служби є стягнення несвоєчасно сплачених податкових зобов’язань (податкового боргу) з метою забезпечення суспільних інтересів.

Відділом погашення податкового боргу ДПІ у м. Чернігові з початку року забезпечено надходження коштів до зведеного бюджету у рахунок погашення податкового боргу на суму 12,7 млн. грн., до державного бюджету 10,6 млн. грн., до місцевого бюджету 2,1 млн. грн.

Списано безнадійного податкового боргу 4,4 млн. грн., у т.ч. у результаті визнання боржника банкрутом (недостатність активів) 4,2 млн. грн. Описано майна на суму 2,3 млн. грн. у поточному році. Встановлено факт відчудження заставного майна, нараховано штраф у розмірі вартості відчудженого майна 78,7 тис.грн., по факту відкрито кримінальну справу щодо дій посадових осіб підприємства.

У 2012 році надходження за рахунок звернення стягнення на майно у судовому порядку становили 272,2 тис. грн. Податківці міста і надалі будуть спрямовувати свої зусилля на забезпечення у повному обсязі податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, дотримуючись принципу рівності всіх суб‘єктів оподаткування перед законом.


Валентина Друцька, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.