Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 червня, 19:21:49

Своєчасно сплачені податки – це гарантія стабільності та благополуччя держави…

22.05.2012   14:42Агенцiя

Своєчасно сплачені податки – це гарантія стабільності та благополуччя держави. Шкода, але не всі платники податків дотримуються норм чинного законодавства щодо своєчасності сплати податків. Тому обов’язком органів державної податкової служби є стягнення несвоєчасно сплачених податкових зобов’язань (податкового боргу) з метою забезпечення суспільних інтересів.

Відділом погашення податкового боргу ДПІ у м. Чернігові з початку року забезпечено надходження коштів до зведеного бюджету у рахунок погашення податкового боргу на суму 12,7 млн. грн., до державного бюджету 10,6 млн. грн., до місцевого бюджету 2,1 млн. грн.

Списано безнадійного податкового боргу 4,4 млн. грн., у т.ч. у результаті визнання боржника банкрутом (недостатність активів) 4,2 млн. грн. Описано майна на суму 2,3 млн. грн. у поточному році. Встановлено факт відчудження заставного майна, нараховано штраф у розмірі вартості відчудженого майна 78,7 тис.грн., по факту відкрито кримінальну справу щодо дій посадових осіб підприємства.

У 2012 році надходження за рахунок звернення стягнення на майно у судовому порядку становили 272,2 тис. грн. Податківці міста і надалі будуть спрямовувати свої зусилля на забезпечення у повному обсязі податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, дотримуючись принципу рівності всіх суб‘єктів оподаткування перед законом.


Валентина Друцька, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини