У Чернігові стартували Дні Одеси
6 травня, на Алеї Героїв відбулися дні Одеси в Чернігові. До нашого міста одесити привезли найкращі номери з програми «Одеса їде в гості», з якою вони вже відвідали 16 країн світу.
![](/uploads/17578-m.jpg)
Біля Міської малої сцени було людно і весело, адже колективи теплої південної столиці України вражали та дивували чернігівців та гостей міста своїми яскравими виступами - звучала весела та лайтова музика, а також одеські жарти.
Відкрив вечір колектив музикантів «Діксілент». Далі програму продовжили кращі одеські артисти: «Мы из Одессы, здрасьте!», «Мануфактура Цехмейстера», «Одеські музики».
Поруч на Красній площі ресторації міста для відвідувачів готували смаколики, а вздовж Алеї Героїв працювали виставка чернігівських майстрів та різноманітні розважальні локації для дітей.
Цього ж дня в готелі "Україна" в рамках проведення днів Одеси в Чернігові відбулася зустріч з головним адміністратором Одеського муніципального театру духової музики ім. А. Салика Іриною Тимах.
Вона презентувала проект Департаменту культури та туризму Одеської міської ради "Одеса їде в гості", який реалізовується ще з 2012 року й відвідав міста України та Європи.
Ірина Тимах розповіла про реалізацію таких цікавих музичних проектів. Вона також запросила чернігівські дитячі колективи до Одеси на фестиваль «Дні Чернігова в Одесі», який відбудеться 10-11 червня.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.