Всіх творчих, талановитих, креативних юнаків та дівчат запрошуємо взяти участь у цікавому конкурсі “Інтернет. Бібліотека. ЄВРО-2012”
Якщо ви любите малювати, придумувати оригінальний комп’ютерний дизайн, веселі комікси, пишете вірші та гумор, то наш конкурс – саме для вас!
Отож із 15 жовтня по 1 грудня ми приймаємо творчі роботи: постери, буклети, плакати, афіші, анімаційну рекламу. Тема – бібліотека, улюблені книги та персонажі, рідне місто.
Конкурс організований Чернігівською міською Центральною бібліотекою імені М.М.Коцюбинського в рамках програми “Глобальні бібліотеки, Бібліоміст–Україна”.
На переможців та призерів конкурсу чекають грошові нагороди:
1 місце – 600 грн.
2 місце – 450 грн.
3 місце – 350 грн.
Заохочувальна премія – 200 грн. Також свої призи – нові книги для учасників конкурсу – встановили і відомі Чернігівські письменники.
Контакти: координатор конкурсу – Сурніна Ганна Петрівна;
Телефон: (04622) 4-40-99 (з 10.00 до 18.00);
E-mail: s_anna2001@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.