Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 05:08:18

Їжачок у тумані на чернігівській сцені. ФОТОрепортаж

15.04.2017   13:34Агенцiя

Днями у Чернігові заблукав їжачок. І не у місті, а на сцені. У Чернігівcькому обласному музично-драматичному театрі презентували виставу "Їжачок у тумані".

Вистава "Їжачок в тумані" - це не просто захоплююче театральне дійство, а і дійсно зірковий акторський склад. На сцені грали головні зірки латвійського театру і кіно - Мартіньш Вілсон, Іварc Калниш разом з Арнісом Лицитис.

Веселий перформанс поставлений за мотивами найвідоміших казок і оповідань С. Козлова. Яскрава і незвичайна постановка підкорила театральні сцени Латвії. Це єдиний латвійський спектакль, який не тільки завоював серця глядачів, а й отримав численні запрошення від всесвітньовідомих театрів.

Режисером захоплюючого дійства виступив Мартіниш Вілсон. Йому вдалося створити на сцені унікальний симбіоз легкого і цікавого сюжету та майстерності знаменитих акторів. Також він грає одну з головних ролей в цьому спектаклі. Перша кінороль Вілсона зробила його знаменитим, а видовищний політ зі скелі у фільмі "Міраж" і досі залишається в пам'яті багатьох глядачів. Актора постійно запрошують популярні режисери, пропонуючи йому різнопланові і незвичайні ролі. У перервах між зйомками Мартіниш повертається на улюблену театральну сцену, щоб порадувати глядачів в мюзиклах і антрепризних спектаклях.

Іван Калниш є зіркою театру і кіно не тільки Латвії. У 14 років актор почав працювати слюсарем, щоб фінансово допомогти родині, а віддушиною став для нього невеликий кінотеатр під назвою «Тейк». Так у Калниша прокинулася щира любов до кіно. Актор також прекрасно співає і бере участь в антрепризах по всьому світу.

За кількістю кіноролей Арніс Лицитис є абсолютним рекордсменом. Він продовжує активно зніматися в кіно у відомих режисерів і грати в театрі, радуючи глядачів. Харизматичний актор вміє привертати до себе погляд навіть через телеекрани.

ФОТОрепортаж Мар’яни Харді

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини