Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 12:08:54

Артисти Міського Палацу культури відзвітували святковим концертом

31.03.2017   08:08

Двочасовою концертною програмою минулого тижня Міський Палац культури звітував перед своїми глядачами. Усі присутні мали змогу насолодитись співом вокалістів та видовищними хореографічними постановками.

У двох відділах концерту свою творчість дарували народний художній театр танцю «Слов'яни», народний аматорський естрадний оркестр «Меридіан», народний аматорський фольклорний ансамбль «Сіверяни», заслужений аматорський народний хор «Десна», народний аматорський хор ветеранів війни та праці, зразковий дитячий ансамбль танцю «Десняночка».

Справжнім сюрпризом для глядачів, що викликав шквал оплесків, стали виступи новоствореного Муніципального духового оркестру та балету Міського Палацу культури. Цікавою програмою порадували також клубні формування: вокальна група "Unlike", гелз бенд «Конфетті», театр танців «Ліла», танцювальний центр "Інсайд". Гостями святкової програми стали лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів фольклорне тріо «Калита».


За інформацією КП «Міський палац культури»

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини